منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 74272 | کل بازدید : 348609 
عنوان

 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

بازگشت رییس با سابقه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در همین حال با موج گسترده ای از استقبال استادان و دانشجویان این دانشگاه روبروشد.

جغتایی دارای سابقه مدیریت 14 ساله در این دانشگاه در گذشته و در پرونده کاری خود است و امروز دوباره به عنوان رییس جدید دانشگاه علوم بهزیستی معرفی شد .

استقبال دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه به حدی بود که صندلی های تالار اجتماعات شهید« احمدی روشن » نه تنها پر بود بلکه پلکان های این تالار نیز پر از جمعیت شده بود.

سالن آن قدر مملو از جمعیت بود که برخی از استادان دانشگاه علوم بهزیستی به احترام میهمانان، ردیف های اول صندلی های سالن را خالی کردند اما باز هم دکتر «سید علی حسینی » رییس سابق دانشگاه مزبور در ردیف سوم و دکتر علیرضا زالی رییس سازمان نظام پزشکی در ردیف دوم جای گرفت.

دکتر «محمد تقی جغتایی» رییس جدید دانشگاه هم که اصلا جایی برای نشستن نداشت و همانطور که در گوشه ای از سالن ایستاده بود ، یک نفر برای وی صندلی آورد.

علیرضا زالی رییس سازمان نظام پزشکی ، همایون هاشمی رییس بهزیستی کشور ، محمد فرهادی رییس جمعیت هلال احمر ، مجید رضا زاده معاون پیشگیری سازمان بهزیستی ، علی هاشمی عضو کمیسیون مواد مخدر مجمع تشخیص مصلحت نظام ، گلمکانی مدیر کل اداره سلامت شهرداری تهران و محمد حسین شریف زادگان وزیر سابق رفاه از جمله مدعوین این مراسم بودند.

همچنین رسول خضری و محمد سلیمانی نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، غلامرضا انصاری عضو شورای اسلامی شهر و فریدون نوحی رییس مرکز تحقیقات بیمارستان قلب شهید رجایی نیز میهمان امروز به شمار می آمدند.

مضاف اینکه به جز رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران ، پیوندی و میراسماعیل به ترتیب روسای دانشگاه های علوم پزشکی شهید بهشتی و ایران هم در این آیین حضور داشتند.

دکتر جغتایی هم در مراسم معارفه اش اظهار داشت که هر چند مدتی از برنامه ریزی و مدیریت دانشگاه دور بوده است اما این مدت فرصتی در بازنگری برنامه های دانشگاه به وی داد و مطالعاتی برای ارتقا آن ایجاد کرده است.

وی اظهار امیدواری کرد که این دانشگاه هر چه زودتر از سکون بیرون بیاید و به پویایی گذشته باز گردد.

دکتر «سید علی حسینی» رییس سابق دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی هم از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواست که این دانشگاه را به عنوان مشاور در حوزه توانبخشی بپذیرد.

حسینی گفت: همه جای دنیا برای ارتقا کیفیت زندگی به توانبخشی یارانه می دهند زیرا وجود معلول در خانواده با فقر ارتباط مستقیم دارد.


١٠:٥٩ - يکشنبه ١ دی ١٣٩٢    /    عدد : ٣٧٩٧    /    تعداد نمایش : ٣٦٨خروج
شنبه ٠٥ خرداد ١٣٩٧
پیوندهای مفید
انجمن علمی دانشجویی پ.د.
مراکز و موسسات تحقیقاتی و پژوهشی مرتبط
سازمان های بین المللی مرتبط 
وزارتخانه ها و سازمانهای داخلی
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشیمعاونت تحقیقات و فناوریمعاونت آموزشیمعاونت فرهنگی و دانشجوییمعاونت درمان و توانبخشیکتابخانه مرکزی
Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences