منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 74266 | کل بازدید : 348603 
عنوان

 


  چاپ        ارسال به دوست

بازديد کمیته نظارت و ارزیابی مراکز تحقیقاتی مجری دوره دکتری تخصصی پژوهش از مرکز تحقیقات توانبخشی اعصاب اطفال

بازديد کمیته نظارت و ارزیابی مراکز تحقیقاتی مجری دوره دکتری تخصصی پژوه

با حضور سرکار خانمها دکتر وامقی ، دکتر دژمان ، دکتر ساجدی ، دکتر حاتمی زاده
و جناب آقایان دکتر عرب ، دکتر صلواتی در تاریخ 16/2/93 ناظرین محترم کمیته نظارت و ارزیابی مراکز تحقیقاتی مجری دوره دکتری تخصصی پژوهش ( جناب آقایان دکتر پرویز اولیاء و دکتر محمد رضا سیاوشی ) از مرکز تحقیقات توانبخشی اعصاب اطفال باز دید به عمل آوردند . ابتدا سرپرست محترم مرکز تحقیقات ، سرکار خانم دکتر وامقی گزارشی از عملکرد مرکز و اعضاء هئیت علمی ( اساتید راهنما ) و دانشجویان آن ارائه نمود. سپس آقای دکتر سیاوشی ضمن تکمیل فرم مربوطه، سوالاتی را مطرح نمودند : از جمله اهداف خاص پژوهش مرکز چیست ؟ که در این رابطه سرکار خانمها دکتر وامقی و دکتر ساجدی توضیحاتی را ارائه نمودند . سپس در رابطه با مشخصات کاری و علمی اساتید راهنما سوالاتی مطرح شد .
سپس جناب آقای دکتر عرب و سرکار خانم دکتر دژمان در رابطه با مشکلات کلی موجود در رابطه با پذیرش دانشجویان دکترتخصصی پژوهشی در دانشگاه توسط مراکز تحقیقاتی توضیحاتی و سوالاتی مطرح نمودند که جناب آقایان دکتر اولیاء و دکتر سیاوشی پاسخ دادند و در رابطه با حل برخی از این مشکلات قرار شد که همچنان معاونت محترم پژوهش دانشگاه و تعامل با وزارت متبوع ( واحد مربوطه ) باشند .
سپس بازرسین محترم دانشجویان دکتری تخصصی مرکز نیز مصاحبه ای به عمل آوردند . و در انتها رضایت کلی خویش را از وضعیت مرکز تحقیقات توانبخشی اعصاب اطفال اظهار نمودند . لازم به ذکر است که در حال حاضرین مرکز دارای 7 دانشجو می باشد و در نظر دارد به استناد مصوبه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی کشور در سال جاری نیز اقدام به پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی پژوهشی نماید .


١٤:٠٨ - سه شنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٣    /    عدد : ٥٠٤٢    /    تعداد نمایش : ٣٤٣خروج
شنبه ٠٥ خرداد ١٣٩٧
پیوندهای مفید
انجمن علمی دانشجویی پ.د.
مراکز و موسسات تحقیقاتی و پژوهشی مرتبط
سازمان های بین المللی مرتبط 
وزارتخانه ها و سازمانهای داخلی
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشیمعاونت تحقیقات و فناوریمعاونت آموزشیمعاونت فرهنگی و دانشجوییمعاونت درمان و توانبخشیکتابخانه مرکزی
Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences